O nás

Kontejnery Brno - Blansko

KontymoKontejnery Brno | Kontejnery Blansko | Kontejnerová doprava

Jsme firma, která se zabývá odvozem suti a stavebního materiálu. Poskytujeme kontejnery v Brně, v Blansku a jejich okolí.

Rozumíme potřebám našich zákazníků – naše kontejnerová doprava je inspirovaná skutečnými potřebami zákazníků. Zákazníků si vážíme a nasloucháme jim, a díky tomu se můžeme posouvat stále kupředu.

Naše moto:

Cílem naší společnosti je usnadňovat a zpříjemňovat život všem generacím!

Pilíře společnosti Kontymo

Záleží nám na spokojenosti zákazníka:

U nás jste na prvním místě Vy a Vaše potřeby. Nevíte, co s materiálem? Nevíte, kde jej uskladnit? Nebo se potřebujete jen nechat informovat o možnostech? Kontaktujte nás, poradíme Vám!

Zaručujeme časovou flexibilitu:

Rozumíme potřebám moderního světa a víme, že každá minuta má svoji hodnotu. Proto pro Vás vždy budeme hledat to nejrychlejší řešení, které Vám bude nejvíce vyhovovat. Čekání na přepravu nemusí být drama! 

Jsme s Vámi vždy v kontaktu:

Zakládáme si na informovanosti našich zákazníků. Naskytne se někde problém? Budete to vědět jako první. Řidič stojí v koloně a Vy čekáte na staveništi? Budete to vědět jako první! S námi kontakt neztratíte.

Rádi za Vás řešíme problémykromě těch rodinných

Pečujeme o Vaši spokojenost. Předejte nám informace a v klidu si vychutnejte šálek dobré kávy. My za Vás vše vyřešíme.

Na rychlosti nám velmi záleží:

Záleží nám na Vaší spokojenosti. Proto děláme maximum pro to, aby Vám naše kontejnery byly vždy k dispozici v co nejkratší možnou dobu.

Pečujeme o naše zákazníky:

Děláme maximum pro to, abychom Vám vyšli ve všem vstříc. Zakládáme si na maximálním servisu a komfortu pro naše zákazníky. Věříme, že záběr naší společnosti se nemusí týkat pouze kontejnerů a kontejnerové dopravy, proto Vám rádi poskytneme potřebné vybavení.

Cena rozhoduje:

Vnímáme situaci na trhu, a proto Vám garantujeme vždy tu nejlepší cenu. Vycházíme z vlastních zkušeností, proto Vám vždy připravíme cenovou nabídku, která pro Vás bude přijatelná.

Jsme jedni z Vás:

Vycházíme z vlastních zkušeností. Tam, kde jiní končí, tam my pokračujeme.